3 טיפולים אסתטיים שיעניקו גם לך מראה פנים זוהר

הפנים הם המראה שלנו. הם מושכים את תשומת הלב, הם נקודת המבט של מי שעומד מולנו והם אלו שמייצגים אותנו, על כל ההיסטוריה, האישיות, התכונות והשפה שלנו. מראה פנים זוהר הוא חלק מהמשוואה, כשאנחנו נראות מטופחות, כשהחיוך שלנו נעים, כשאנחנו מרגישות טוב עם מראה הפנים שלנו, אנחנו מזמנות לחיינו דברים נהדרים.

עולם האסתטיקה היום מאפשר לנו לבחור מבין הרבה אפשרויות את הטיפולים שיבטיחו שנראה נהדר ויהפכו את הפנים שלנו לזוהרות ומטופחות.
אם את רק מתחילה את הדרך בתהליך הזה – הנה שלושה טיפולים שחשוב שתכירי.

טיפולי הלבנת שיניים לחיוך אסתטי

כשאנחנו מדברים על מראה פנים זוהר, לא מדובר רק על עור חלק וצעיר, אלא גם על החיוך שלנו. למעשה, החיוך הוא אחד הדברים הכי מושכים בפנים. טיפולי הלבנת שיניים מסייעים לשפר את החיוך שלנו, להפוך את השיניים ללבנות יותר וקורנות יותר.
טיפולי הלבנת שיניים נעשים היום דרך חיבור בין חומרים פעילים עוצמתיים ובין טכנולוגיות כמו לייזר שיחד יוצרים אפקט משמעותי בהלבנת השן. בנוסף, יש היום ערכות ביתיות ואפשרויות נוספות שבדרך כלל נחשבות לפחות אפקטיביות מטיפול מקצועי. הסיבה לכך נעוצה ברמת החומרים הפעילים ובאחוז שלהם בתוך הטיפול.
> הקליקו לפרטים על הלבנת שיניים בהרצליה

פיסול פנים – יוצר מראה חדש ומרשים

פיסול פנים היא שיטה חדשנית לשיפור מראה הפנים ולהצערתם. במסגרת השיטה הזו אנחנו סוקרים את הפנים של המטופל, בוחנים מה דורש תיקונים והתייחסות ובונים תוכנית טיפולים אישית המתבססת על שימוש במכשור מתקדם וטכנולוגיות שונות, לצד חומרים פעילים שעוזרים לנו לשפר ולהצעיר את מראה הפנים.
היתרון הגדול של פיסול פנים הוא שלא מדובר בניתוח, אלא בטיפול שנעשה באמצעות טכנולוגיות שונות, כגון: הזרקות חומרי מילוי, בוקוטס, ומתיחת פנים באמצעות חוטים, בהתאם לצרכי המטופל. כל אחד שמגיע לקליניקה עובר אבחון, נבנית לו תוכנית טיפולים וכל חלק בפנים מקבל את הטיפול המתאים לו. בטיפול מתייחסים לגבות, לסנטר, למצח, לקמטי ההבעה, ללחיים נפולות, לעפעפים ולכל חלק בפנים.

החלקת קמטים – להחזיר לעור את האנרגיה שלו

אחד הדברים שמונעים מאיתנו להרגיש שהעור זוהר ומטופח הם הקמטים שמגיעים באופן טבעי עם הגיל. החלקת הקמטים נעשית במסגרת טיפול בקליניקה, שמותאם בכל פעם למטופלת לפי הצורך. הטיפול כולל בדרך כלל החדרה של חומרים פעילים, כגון חומצה היאלורונית, שממלאים את נפח הקמטים.
סוג אחר של חומרים, למשל – Ellanse, מתמקד בעידוד הייצור של הקולגן השומר על העור גמיש, חלק ומטופח.

אלו הם רק חלק מהטיפולים שיכולים להפוך עור עייף לעור מטופח וליצור גם לך מראה פנים זוהר. החיוך המושלם, הכי לבן והכי מושך, הפנים שמקבלות מסגרת מדויקת וצעירה והקמטים שנעלמים – אלו הם הצעדים הראשונים בדרך למראה מטופח שאי אפשר לעמוד בפניו.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy