תוכנית המנויים פרסונה 365

השאלה השכיחה ביותר שעולה בעולם הרפואה אסתטית היא – כמה זמן מחזיק כל טיפול? ללא ספק, כשטיפולים מבוצעים ביד מיומנת הם יחזיקו יותר זמן, אבל כמה זמן זה יותר זמן? התשובה משתנה מאדם לאדם ותלויה בגורמים רבים כמו נטייה גנטית, סגנון חיים, הרגלי תזונה, פעילות גופנית, שעות שינה ועוד.
אז כמה זמן? החזון שלנו אומר – כל הזמן! אנחנו מחויבים לכך שתיראי מצוין לאורך זמן, וגאים להוביל את המהפכה הגדולה ברפואה האסתטית, פרסונה 365 – תוכנית המנויים ששומרת על הגרסה הצעירה והרעננה ביותר של עצמך 365 יום בשנה, וחוסכת לך עלויות משמעותיות בדרך.

איך זה עובד?

בשלב הראשון תעברי סדרת אבחון מעמיק בעזרת מכשור מתקדם, ובשיחה עם הרופא תקבע לך תכנית טיפול ותחזוקה שנתית מפורטת המותאמת באופן אישי לך שמבטיחה שתיראי תמיד בבמיטבך. למעשה, את מקבלת ביטוח אסתטיקה שנתי המבטיח תוצאה טבעית ועקבית כל השנה, תוך חיסכון כלכלי ושביעות רצון מתמשכת.

המסלולים

התוכנית מותאמת לכל לקוחה (או לקוח) על פי גיל כרונולוגי וגיל ביולוגי, שנקבע ביעוץ רפואי בשילוב עם דיאגנוסטיקה מכשירנית מתקדמת. לאחר האבחון תופני למסלול המתאים לך.

קיימים 4 מסלולים לבחירתך:

מסלול PERSONA PLATINUM

מחיר המנוי: 1999 ₪ לחודש.
מסלול ERSONA PLATINUM מתאים לגברים ולנשים בגיל כרונולוגי וביולוגי מ-54 ואילך.
מטרת הטיפולים במסלול זה מכוונת לטיפול בסימני הזדקנות בולטים, מניעת הזדקנות, וטיפוח מרקם העור. המנוי כולל טיפול שנתי בקמטי הבעה (בוטוליניום טוקסין), טיפול בקמטים ואובדן נפחים על ידי חומצה היאלורונית, טיפול באובדן נפחים והתחדשות העור על ידי פילרים מתקדמים – רדיאס ואלנסה, טיפול בנפילות הפנים על ידי חוטים נספגים, וטיפול במרקם העור על ידי מזותרפיה רפואית.
המנוי מקנה בנוסף זכות לרכישת כל טיפול נוסף ממגוון הטיפולים של פרסונה בהנחה של 25% ממחיר המחירון.

מסלול PERSONA GOLD

מחיר המנוי: 1299 ₪ לחודש.
מסלול ERSONA GOLD מתאים לגברים ולנשים בגיל כרונולוגי וביולוגי בין 45 ל-54.
מטרת הטיפולים במסלול זה מכוונת לטיפול בסימני הזדקנות בינוניים, מניעת הזדקנות, וטיפוח מרקם העור. המנוי כולל טיפול שנתי בקמטי הבעה (בוטוליניום טוקסין), טיפול בקמטים ואובדן נפחים על ידי חומצה היאלורונית, ושמירה על איכות העור ומרקמו בשיטת מזותרפיה רפואית או סקין בוסטר.
המנוי מקנה בנוסף זכות לרכישת כל טיפול נוסף ממגוון הטיפולים של פרסונה בהנחה של 20% ממחיר המחירון.

מסלול PERSONA SILVER

מחיר המנוי: 799 ₪ לחודש.
מסלול ERSONA SILVER מתאים לגברים ולנשים בגיל כרונולוגי וביולוגי בין 35 ל-44.
מטרת הטיפולים במסלול זה מכוונת לטיפול בסימני הזדקנות ראשוניים, מניעת הזדקנות, וטיפוח מרקם העור.
המנוי כולל טיפול שנתי בקמטי הבעה (בוטוליניום טוקסין), טיפול בקמטים ואובדן נפחים על ידי חומצה היאלורונית, ושמירה על איכות העור ומרקמו בשיטת מזותרפיה רפואית או סקין בוסטר.
המנוי מקנה בנוסף זכות לרכישת כל טיפול נוסף ממגוון הטיפולים של פרסונה בהנחה של 15% ממחיר המחירון.

מסלול PERSONA YOUNG

מחיר המנוי: 499 ₪ לחודש.
מסלול ERSONA YOUNG מתאים לגברים ולנשים בגיל כרונולוגי וביולוגי בין 25 ל-35. מטרת הטיפולים במסלול זה מכוונת למניעת הזדקנות ולטיפוח מרקם העור.
המנוי כולל טיפול שנתי בקמטי הבעה (בוטוליניום טוקסין) ושמירה על איכות העור ומרקמו בשיטת מזותרפיה רפואית או סקין בוסטר.
המנוי מקנה בנוסף זכות לרכישת כל טיפול נוסף ממגוון הטיפולים של פרסונה בהנחה של 10% ממחיר המחירון.

באים לקראתך עם תנאי מימון נוחים ומשתלמים

אנחנו רוצים שתרגישי בנוח גם מול המראה וגם בכיס. איך תרצי לשלם? מזומן, אשראי, מימון ישיר או צ'ק – אנחנו הולכים עם מה שנוח לך. לא בטוחה שתרצי להתחייב? אל דאגה – אנחנו נותנים לך את האפשרות לביטול העסקה בכל עת, בניכוי דמי פתיחת התיק ועלות הטיפולים שכבר נעשו. בסופו של יום אנחנו כאן כדי שתהיי מרוצה. תמיד.

הצטרפי למהפכת האסתטיקה ותתחילי להיראות נפלא!

מהפכת היופי והאסתטיקה התחילה – ואת מרוויחה בענק. אנחנו כאן כדי שתיראי זוהרת, צעירה ורעננה, שתיראי הכי טוב שלך 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה – וכל זה באחריות.
בלי לספור מזרקים, בלי לחסוך בחומרים. המנוי החודשי לא רק מבטיח שתיראי מצוין תמיד, הוא גם מאפשר לך להרוויח זאת בעלות מוזלת שחוסכת לך אלפי שקלים.

לפרטים נוספים מלאי את הטופס או התקשרי אלינו: 08-6231600. מחכים לך בקליניקה!