שיטת השערה

עיצוב גבות – שיטת השערה ברחובות

נמאס לך לצייר לעצמך גבות כל בוקר מחדש? הצללית נוזלת או נעלמת במהלך היום? רוצה מראה גבות מלא יותר, טבעי יותר ומדוייק המתאים לעור הפנים ולמבנה הפנים שלך? טכניקת המיקרובליידינג, או בשמה הידוע יותר – שיטת השערה, מאפשרת הדמיית שיער מדוייקת במראה טבעי, למראה גבות מלא ומדוייק ללא צורך בתכשירי איפור ותחזוקה יומיומית.

במרכז פרסונה לרפואה אסתטית ברחובות תוכלי להתפנק עם מיטב המכשור, מיטב הטיפולים והמטפלים. את מוזמנת לתאם פגישת היכרות ולהחזיר את היופי לפנייך: 08-6231600

מהי שיטת השערה ?

שיטת השערה הינה שיטה לעיצוב ומילוי גבות באמצעות הדמיית שיער וזקיקי שיער בתהליך הנקרא מיקרופיגמנטציה, במהלכו מוחדר פיגמנט לשיכבה החיצונית של העור – שיכבת האפידרמיס. שיטה זו נחשבת למובילה בתחום הקוסמטיקה ביצירת המראה הטבעי ביותר. למעשה, מדובר למעשה בשיטת עיצוב גבות וותיקה הנקראת – מיקרובליידינג, או בעברית, קיבוע ידני.

שיטת השערה ברחובות – למי מתאימה השיטה?

בעזרת השימוש בשיטת השערה ניתן לתקן כמעט כל "פגם" המפריע לך במראה הגבות – מראה "מבולגן" ולא מעוצב, קרחות בגבה, שיער דליל, צמיחת שיער לא אחידה, הרמת גבה צונחת ועוד. השיטה מתאימה כמעט לכל סוגי העור, כאשר בייעוץ אישי אחד על אחד נוכל להתאים עבורך את הטיפול המתאים לך ביותר, ליצירת מראה גבה מלא ומעוצב.

שיטת השערה ברחובות – אז מה בעצם אנחנו עושים בטיפול?

עוד טרם הטיפול מתבצע אבחון מדוקדק של סוג העור וטיב הגבה הטבעית הקיימת ולאחר מכן מחליטים יחד על אופן המילוי אותו נבצע. הטיפול יתחיל בציור בעיפרון של הצורה הרצויה על פי הפרופורציות הרצויות. הטיפול עצמו מתבצע באמצעות שימוש בלהבים זעירים, חדשניים וסטריליים המותאמים לקוטר של שערה טבעית ומחדירים פיגמנט לעור במראה של שיערה טבעית. השימוש הוא בלהב דק ביותר ועל כן כמעט ואין תחושת כאב בעת הטיפול. אורך הטיפול משתנה מלקוחה ללקוחה בשל ההתאמה האישית לאופן מילוי הגבה אך נע בין שעה לשלוש שעות.

והתוצאה?

מראה גבות מלא, מעוצב וטבעי. התוצאה מחזיקה מעמד לטווח של עד כשנה, כאשר הפיגמנט אשר הוחדר לשיכבה החצונית של העור הולך ומתבהר עם הזמן עד לכדי כמעט ונעלם.

במרכז פרסונה לרפואה אסתטית ברחובות תוכלי להתפנק עם מיטב המכשור, מיטב הטיפולים והמטפלים. את מוזמנת לתאם פגישת היכרות ולהחזיר את היופי לפנייך: 08-6231600

שיטת השערה
שתפו עם חברות