רשמים מכנס בינלאומי לאסטתיקה WEM2018 ברצלונה

כל כנס בינלאומי הוא חוויה בפני עצמה. היכולת להיחשף לחידושים ולשיטות הטיפול של רופאים מובילים מכל קצוות העולם, היא לא פחות ממרתקת.
השנה כנס ה WEM נערך בברצלונה ונטלו בו חלק יותר מ 1300 רופאים ורופאות בתחום האסתטיקה. היה לי את הכבוד להיות מוזמן אליו ע"י חברת סלע מדיקל, הנציגה הרשמית של חברת סינקלייר העולמית בארץ.
אחד המוצרים המרכזיים שעליו דיברו בכנס הוא האלנסה (ELLANSE), חומר המוכר לי ולצוות פרסונה מזה חצי שנה.
מה שאני הכי אוהב בחומר, זה את העובדה שמעבר להיותו חומר מילוי, האלנסה נמצא גבוה ברשימה מאוד מצומצמת של חומרים אשר מייצגים עבורי את העתיד של הרפואה האסתטית. בכדי להבין מה זה אומר ואיך זה ישפיע על מראה הפנים שלך, צריך לקחת כמה צעדים אחורה להיסטוריה.
הרפואה הקלאסית לאורך מאות שנים הייתה רפואה של כיבוי שריפות. יש זיהום? נותנים אנטיביוטיקה. צמחה שומה מכוערת? בואו נוציא אותה. נוצרו קמטים בפנים? בואו נמלא אותם.
השלב הבא ברפואה שהחל אי שם בסוף שנות השמונים, הוא הרפואה המונעת. בואו תנהלו אורח חיים בריא ותמנעו מחלות. הימנעו מחשיפה יתרה לשמש וכך תמנעו פיגמנטציה ותעקבו את הזדקנות העור וכו' וכו'.
השלב השלישי של הרפואה שאת ראשיתו התחלנו לראות בעשור האחרון הוא לטעמי המרתק ביותר. בקצרה, בואו נגרום לגוף שלנו להילחם במחלות והזדקנות ע"י עידוד תהליכים ביולוגיים בונים ובריאים, וע"י עיקוב תהליכים ביולוגיים הרסניים.
כאן בדיוק בנישה הזו נכנס האלנסה. חומר מילוי זה לא רק ימלא את הקמטים ויפצה על אובדן נפחים שנגרמו מהזדקנות, אלא בעיקר יגרום לגוף שלך "להיזכר" איך זה לייצר את הקולגן הטבעי שלך ולעבוד במניעת הזדקנות באותו המרץ כפי שעבד בהיותך בת 20.
זו גם הסיבה שהתוצאה לאחר הזרקת אלנסה אינה מידית. אמנם שחזור הנפחים שאבדו נראה לעין מיד, התוצאה הסופית מתחילה להראות לאחר שלושה חודשים שהוא פרק הזמן שלוקח לגוף "להיזכר" ולייצר את הקולגן הנכסף. יתרה מכך, התוצאה הולכת ומשתפרת לאורך זמן ומחזיקה מעמד שנתיים!


אז מה את ת'כלס יכולה לצפות לאחר הטיפול באלנסה? ראשית את אפקט ההרמה. הנפח של החומר עצמו לאחר הזרקתו בטכניקות המתקדמות יביא לחידוד קווי המתאר של הפנים ולהרמת העור במקומות בהם הוא נפל. באופן הדרגתי לאחר מכן מתחיל הקסם. אפקט המתיחה ממשיך והעור נראה בריא וחיוני יותר. הקמטוטים הקטנים מתחילים להיטשטש ואיתם מתחילים להיעלם גם שקעים באזורים המרוחקים ממקום ההזרקה. נוכחות החומר בתת עור ללא הפסקה מעודדת את הגוף לייצר את הקולגן הטבעי שלך, תהליך המאפשר קבלת תוצאה טבעית וייחודית רק לך ללא המראה המנופח הלא טבעי שאנו כל כך לא אוהבים בפרסונה.

התפקיד שלנו בפרסונה הוא לחשוף את הגרסה הצעירה והרעננה שלך מבלי לשנות אותך ואת מה שאת מייצגת. האלנסה הוא כלי חשוב וחכם בארסנל הכלים שלנו לצורך השגת המטרה.
במהלך הכנס היה לי את העונג לפגוש רופאים ואנשי תעשייה רפואית מכל העולם. אירועים כאלה מחזקים אצלי את התחושה שאנו על סף מהפך אמיתי במלחמה בזקנה. להערכתי תוך 10 שנים יתחילו להופיע חומרים אשר נלחמים בהזדקנות לא רק ברמת התהליכים הביולוגיים, אלא גם ברמה הגנטית. אני גאה ונלהב להיות חלק מאנשי המקצוע שנמצאים בחזית המערכה הזו, ועוד יותר גאה מלהיות חלק מצוות פרסונה המיישם באופן יומיומי את הטכניקות החדישות ביותר להשגת המטרה.
שלכם,
מקסים.

שתפו את הכתבה

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy