פיסול פנים

פיסול פנים ברחובות

כולנו נולדים עם תווי פנים מסוימים אשר במהלך חיינו עוברים שינויים רבים המושפעים מהזמן ומהסביבה.
בילדותנו הפנים שלנו מלאות ועגלגלות הודות לרקמה שומנית תת עורית האופיינית לילדות ותהליך בניית העצם שמסתיים סביב גיל 16. לבגרות המינית השפעה חשובה והיא מכתיבה במידה רבה את תווי הפנים שלנו וגורמת להם להיות נשיים או גבריים בהתאם.
עם התקדמות הגיל מתחיל תהליך הפוך, תהליך של נסיגה.
הנסיגה מתבטאת באובדן הדרגתי של נפחים בכל שכבות הפנים: העצמות נסוגות, הרקמה התת עורית מתדלדלת, כמות הפיברובלאסטים (האחראיים לייצור קולגן) יורדת, וכתוצאה מכך גם העור הופך לנפול ומקומט יותר.

המטרה בפיסול הפנים היא להחזיר את מראה הפנים לכפי שהיה לפני שנים.

הרעיון הוא לשחזר את מה שאבד עם הגיל, להדגיש את תווי הפנים המקוריים שאבדו עם השנים ולהפחית את סימני הגיל. בנוסף ניתן לשלב בטיפול גם תיקון פגמים קלים בכדי להעניק לפנים מראה אסתטי יותר ולעצב איזורים בפנים כגון: מילוי שפתיים, עיצוב סנטר, הדגשת קו לסת, פיסול אף ועוד.

לנו בפרסונה יש את מיטב הידע והטכנולוגיה בכדי להשיג תוצאות אלו.

כיצד מתבצע פיסול פנים?

אבחון ובניית תכנית טיפול
לפני שמחליטים על מהלך הטיפול ד"ר סקסונוב מבצע אבחון מקיף במסגרתו הוא מאבחן את ווקטור נפילת הפנים, ובהתאם לכך יתאים פיסול והחזרת הנפחים במקומות המנוגדים לכיוון הנפילה.
במסגרת האבחון מתבצעת גם בדיקה באמצעות מצלמת תלת מימד המאפשרת לראות היכן אבדו הנפחים ואת סימני ההזדקנות בשכבות העמוקות של העור.
עם גמר האבחון ד"ר סקסונוב בונה בשיתוף עם המטופלת תכנית טיפול מסודרת, במהלכה נדע להעריך אלו טיפולים יעשו באמצעות הזרקת חומרי מילוי, והאם יהיה צורך בהתערבות נוספת, למשל מתיחת פנים באמצעות חוטים, טיפולים לשיפור מרקם העור ומתיחת צוואר ללא ניתוח.

הזרקת חומרי מילוי
הזרקת חומרי מילוי הינה התהליך העיקרי בפיסול הפנים ומטרתה להחזיר נפחים למקומות שבהם אבדו. התהליך נעשה באמצעות הזרקת חומרי מילוי בצורה ממוקדת, בהתאם לתכנית הטיפול האישית.
חומרי המילוי בהם אנו עושים שימוש הינם בקטגוריית פרימיום קלאס, מאושרי משרד הבריאות והאיחוד האירופי (חלקם הגדול גם מאושרי ה- FDA), והם נחלקים לשני סוגים עיקריים:
חומצה היאלורונית, כדוגמת: סטילאג', בלוטרו, רסטילן ופרפקטה.
חומרים מתקדמים לחידוש הקולגן והאלסטין בעור, כדוגמת : אלנסה וראדיאס.

מתיחת פנים באמצעות חוטים
במידת הצורך תיעשה גם פרוצדורה של מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים במהלכה מתבצעת הרמה עדינה והידוק חלקי הפנים ש"צנחו" עם השנים, כגון הלחיים, הגבות וקו הלסת, באמצעות החדרת חוטים נספגים.
מעבר למתיחה, החוטים נלחמים בהזדקנות העור גם ע"י גירוי הפיברובלסטים להפקת קולגן באיזורים המטופלים ושיפור מרקם העור.
לטיפול מתיחת פנים בחוטים אנו עושים שימוש בחוטי מינט ואפטוס, הנחשבים למובילים בתחומם.

הזרקת בוטוקס
במקרים מסויימים של קמטי הבעה עמוקים, ולפי הצורך, נשלב בתהליך פיסול הפנים גם הזרקת בוטוקס ממוקדת לטיפול נקודתי בקמטים אלו.

טיפולים לשיפור מרקם העור
במקרים מסויימים נמליץ למטופלת לעבור טיפולים משלימים לפיסול הפנים המיועדים לשיפור מרקם העור כגון: טיפול PRP (טיפול ערפד), או פילינג, המקנים לעור הפנים מראה זוהר ורענן.

כמה זמן מחזיק מעמד טיפול פיסול פנים?

תלוי באלו חומרים וטכנולוגיות השתמשנו.
בעוד שהזרקות חומצה היאלורונית והזרקות בוטוקס יש לחדש מדי מספר חודשים, מתיחת פנים באמצעות חוטים וחומרים לחידוש הקולגן יכולים להחזיק מעמד גם למשך מספר שנים.
כחלק מתכנית הטיפול אנו נמליץ למטופלת גם על תכנית המשך לתחזוקה ושימור התוצאות לטווח הארוך.
חשוב לציין שברוב המקרים טיפולי התחזוקה הינם בהיקף מצומצם בהרבה מהטיפול הראשוני, הן מבחינת היקף הטיפול והן מבחינת עלותו.

לסיכום

פיסול הפנים מיועד להחזיר את השנים לאחור, לשפר את מראה פנינו, ולהקנות לנו מראה צעיר ורענן.
אם זה שחזור קו הלסת שאבד, הרמת עצמות הלחי שצנחו, שחזור ומילוי השפתיים שהידלדלו או לעולם לא היו מלאות ומעוצבות מספיק, פיסול אף כך שיתאים באופן הומוגני יותר לתווי הפנים, שיפור מרקם עור הפנים וטיפולים נוספים אשר ידגישו את היופי והייחודיות שבך.
התוצאה הסופית היא מראה זוהר ורענן ואפקט של מתיחת פנים עדינה ללא ניתוח.

אנו מזמינים אותך ליעוץ אסתטי בפרסונה בכדי לגלות את הקסם של פיסול פנים ולצאת עם מה ששלך בזכות.

פיסול פנים
פיסול פנים
שתפו עם חברות