פדיקור ברחובות

למה להסתפק בפדיקור, אם אפשר להנות מפדיקור מפנק?

כיום רוב הנשים מודעות לחשיבות של טיפול פדיקור שגרתי לשמירה על בריאות וטיפוח כפות הרגליים.
מעבר לדברים שהם בגדר MUST, כגון שמירה קפדנית על היגיינה – שימוש בסטריליזטור וכפפות וציוד חד פעמיים, וכמובן – מקצועיות הפדיקוריסטית, ישנם עוד מספר דברים שכדאי לתת עליהם את הדעת.
אולי אלו פרטים הניראים במבט ראשון כפחות חשובים, אולם במצטבר הם עושים הבדל ענק בין טיפול פדיקור שגרתי שהוא בגדר הכרח, לבין פדיקור מפנק במיוחד שמהווה גם הזדמנות בשבילך לברוח משגרת היומיום המתישה לשעה של התרגעות ופינוק שהיא נטו בשבילך. יש נשים שישבעו שהביקור שלהן במכון היופי מהווה תחליף ראוי לכל טיפול פסיכולוגי שהוא.

אז מהם אותם הדברים שהופכים טיפול פדיקור שגרתי לפינוק אולטימטיבי?

  • טיפול פדיקור מפנק מתחיל עוד הרבה לפני שבכלל חלצת את הנעליים. איך האווירה במכון? האם הוא נעים ואסתטי, האם התאורה והאווירה שבו מרגיעים?
    ואיך קיבלו את פנייך במכון? חיוך לבבי, קפה איכותי (ואולי גם עוגיה), שיחה קלילה, ספה נוחה – כל אלו הופכים את החוויה להרבה הרבה יותר נעימה ומפנקת.
  • נכנסת לחדר הטיפולים, גם פה הציפייה היא שהאווירה המרגיעה תמשיך – תאורה נעימה ולא בוהקת מדי, כורסת טיפולים נוחה, אולי גם מוזיקה מרגיעה. וכל זה עוד לפני שדיברנו על הנקיון של המקום – את לא תרצי להפקיד את כפות רגלייך במקום שהוא לא פחות ממצוחצח ומבריק מנקיון.
  • סוף סוף חלצת את הנעליים ואת טובלת את כפות רגלייך הדואבות בגיגית מים חמים (רצוי עם שכבת ציפוי חד פעמית). איזה תענוג! האם מכון היופי שלך הלך עוד צעד אחד קדימה ודאג שהמים יהיו גם מועשרים במלחי אמבט מבושמים, או בסבון ריחני ייעודי? אם כן – הרווחת.
  • שימי לב – האם הפדיקוריסטית מתייעצת אתך ומקשיבה להעדפותיך, לפני שבוחרת בסכין או משייפת להסרת העור היבש? עד כמה היא משתפת אותך בתהליך? וכמובן חשוב תמיד לשים לב שהציוד הבא במגע עם העור הוא חד פעמי, ויתר הציוד עובר סטריליזציה. כשזה מגיע לבריאות אין מקום לקיצורי דרך.
  • אף טיפול פדיקור אינו מושלם ללא מריחת לק, וברוב המקרים – לק ג'ל. האם פלטת צבעי הלקים במכון מגוונת? האם הלק הוא מתוצרת חברה איכותית? האם הפדיקוריסטית מייעצת לך בסבלנות ובכשרון על הצבעים שהכי יתאימו לך? אם כן אז הרווחת.
  • יש כמה דרכים לסיים את טיפול הפדיקור. את כמובן תעדיפי את המכון שבו בסוף הטיפול תקבלי מסג' מפנק עם שמני הזנה, ואם אפשר גם אמבטיית פראפין מפנקת – אז בכלל מה טוב!

לסיכום

יש טיפול פדיקור שממנו את יוצאת עם כפות רגליים מטופחות, ויש טיפול פדיקור מפנק, שממנו את יוצאת גם עם כפות רגליים מטופחות, וגם עם חיוך גדול על השפתיים ואנרגיות מחודשות להמשיך את היום. הבחירה בין השניים היא כמובן קלה.
את מוזמנת לבקר אצלנו לטיפול פדיקור ברחובות מפנק במיוחד! אנו מבטיחות לך שזו תהיה תחילתה של ידידות נפלאה 🙂

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy