טיפול פנים

טיפול פנים לשמירה על מראה בריא וצעיר

בכל בוקר, כאשר אנחנו קמים ליום חדש, הפנים שלנו משמשים ככלי התקשורת העיקרי שלנו. אנחנו יוצרים קשר עין, מחייכים ומשוחחים, ועל כן אזור הפנים זוכה בדרך כלל לעיקר תשומת הלב של הסביבה. מראה הפנים מושפע בין השאר ממצבו של העור, ואם עור הפנים נקי ומטופח אנחנו נראים טוב יותר, מרגישים טוב יותר ומקרינים את התחושה הזאת לסביבה. לכן, בפרסונה מוצעים סוגים שונים של טיפולי פנים שיסייעו לכם להגיע לתוצאות הרצויות.

טיפול פנים ברחובות – שגרת טיפוח בריאה

במשך היום הפנים שלנו חשופים לשמש, ללחות ולאבק הנמצא באוויר. כך, במהלך השבוע עור הפנים צובר לכלוך והמראה שלו הופך לעייף ודהוי, גם אצל נשים וגם אצל גברים. לכן, כדי לשמור על מראה עור מטופח, וכדי למנוע נזקים עתידיים, תמיד מומלץ להרכיב שגרת טיפוח שתכלול טיפולי פנים מותאמים אישית. מטרתם של טיפולי פנים שגרתיים היא לנקות את העור, לספק לו את חומרי ההזנה שלהם הוא זקוק ולהחזיר לו את המראה הזוהר שלו. בדרך כלל טיפול פנים יכלול ניקוי עמוק באמצעות חומרים ייעודיים, ובהמשך העור יזכה להזנה שהוא זקוק לה וגם לקצת פינוק. תדירות הטיפולים תיקבע על פי מצב העור של המטופל, אך לרוב יהיה מדובר בטיפול פנים קבוע כל כמה שבועות.

טיפול פנים במקרה של אקנה

אקנה, הידוע יותר בשם "פצעי בגרות" הוא מצב שממנו סובלים רבים, לפעמים הרבה אחרי גיל התבגרות. לעיתים הפצעונים עשויים להופיע בשל שינויים הורמונליים, ובמקרים מסוימים עלולים גם להופיע פצעונים באזורים אחרים בגוף. על כן, כדי להימנע מצלקות באזור, יש להרכיב תוכנית טיפול אישית המתאימה למצבו של העור ולצרכים הייחודיים של המטופל. על מנת לאפיין במדויק את מצב העור, מקפידים בפרסונה על תהליך אבחון מכשירני הנעזר במצלמת תלת ממד. באמצעות מצלמה זו ניתן לקבל תמונה מלאה של שכבות העור השונות ובהמשך לבנות תוכנית טיפול באקנה ברחובות מתאימה. הטיפולים יסייעו לאזן מחדש את מצב עור הפנים, הוא יהיה בריא יותר והמראה שלו ישתפר בהדרגה. בהמשך יומלץ בדרך כלל על מעקב ועל טיפולים לשימור התוצאות שהושגו.

לשמירה על מראה בריא וצעיר

גם עור בריא ומאוזן עדיין סובל לעיתים קרובות מפגעי הזמן, ולצערנו ככל שאנו מתבגרים, גמישות העור נפגעת, קמטים מופיעים והחיוניות של העור אף היא פוחתת. בשל כך, כיום מוצעים טיפולים רבים שיסייעו לעכב את הופעתם של סימני ההזדקנות, ובחלק מהמקרים טיפולים אלו מומלצים כבר מגילאי 30, כאשר מופיעים סימנים ראשונים של הזדקנות העור. טיפולים אלו, הנקראים גם טיפולי אנטי אייג'ינג, יסייעו לכם להגן על העור שלכם ואף עשויים לצמצם את התפתחותם של נזקי הגיל.

לסיכום, טיפולי פנים יסייעו לכם לשמור על מראה רענן ובריא, ישפרו את מצבו של העור ויטשטשו את סימני הגיל. הטיפולים מותאמים אישית לכל מטופל ונעשים באמצעות מכשור מתקדם ובעזרתם של אנשי מקצוע המומחים בתחומם. כך תוכלו להיות בטוחים שעור הפנים שלכם בידיים טובות ותזכו למראה מטופח וזוהר.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy