טיפול ערפד

טיפול ערפד (PRP פנים)

טיפול ערפד? שם מוזר, אפילו מפחיד – אבל מאחוריו מסתתר אחד הטיפולים יעילים ביותר לעור הפנים. אנחנו כאן בשביל להסביר בבהירות במה הוא כרוך ולעזור לך להחליט על דרך הטיפול יחד עם מומחי הקליניקה שלנו.

טיפול ערפד – במה בעצם מדובר?

טיפול ערפד, נקרא גם טיפול PRP, מתבסס על טכנולוגיה בה לוקחים מדם המטופל רכיבים שמוזרקים בחזרה לעור הפנים ומאיצים את התחדשות העור. הטיפול מתבצע במספר פגישות תוך תקופה של כחודשיים, ומביא לתוצאות מהירות שקשה לפספס: עור חלק, בריא, צעיר ומתחדש. כל סלבריטאית בסביבה כבר הספיקה לבצע את הטיפול, ועור הפנים של קים קרדשאין יעיד שהטיפול מחולל ניסים!

למי הטיפול מתאים?

טיפול ערפד עוזר לחידוש עור הפנים, למיצוק צוואר, לטשטוש צלקות אקנה ולהחלקת קמטים, והוא מומלץ לאנשים בעלי עור שאינו רפוי מדי או ניזוק מהשמש. כמו כן, מאחר ומתקיים שימוש בדם וחדירה לעור, אנשים בעלי בעיות בקרישת הדם צריכים להימנע מהטיפול. להתאמת דרך הטיפול הנכונה עבורך מומלץ ליצור קשר עם צוות הקליניקה ולהבין מהו הטיפול המתאים לך. אופציה נוספת היא שילוב של טיפול אסתטי נוסף, כמו הזרקת חומרי מילוי, עם טיפול ערפד, עניין יעיל במקרים של קמטים עקשניים או של פגם שלא ניתן לפתור בעזרת טיפול ערפד בלבד.

כיצד מתבצע טיפול ערפד?

כדי להבין את הדרך בה טיפול ערפד עובד, כדאי קודם כל להכיר את הרכב הדם שלנו: הדם אנושי מורכב מרכיבים רבים, וביניהם נוזל הפלזמה, המכיל בתוכו את מרכיבי ההתחדשות של העור, טסיות וחומרי ייצור קולגן (חלבון ממנו מורכב הגוף). הטיפול מתבסס על לקיחת החלקים האלו מהדם והחדרתם לעור על ידי מזותרפיה כדי לעודד את ההתחדשות והריפוי שלו.

טיפול PRP משמש במשך שנים רבות לריפוי מפרקים ולרפואה אורתופדית, ולשמחתנו פורץ כיום לתחומי היופי והאסתטיקה ומועיל בתחומים מגוונים באופן טבעי ואפקטיבי.

בשלב הראשון נלקחת מהמטופל מבחנה קטנה של דם מהוריד. המבחנה עוברת תהליך של צנטריפוגה, במהלכו מופרדת שכבת הפלזמה משאר חלקי הדם. את הפלזמה העשירה בטסיות מחדירים בזריקות זעירות לעור של המטופל. כאשר החומר נקלט בגוף, האזורים שקלטו את הטסיות יתחדשו במהירות גבוהה יותר וכך יעזרו לטשטוש צלקות ופגמי עור. מדובר לא רק בשכבה החיצונית של העור אלא גם בשכבות התחתונות, ולכן השינוי עמוק ומשמעותי יותר לטווח הארוך.

טיפול ערפד רצוי לבצע במשך 3-4 סבבי טיפול, בהפרשים של מספר שבועות בין טיפול לטיפול. כך בתוך פרק זמן קצר במיוחד תרוויחו עור צעיר וחלק. בין הטיפולים יש לשים לב לא לבלות בשמש כדי לא לחשוף את העור לנזק במצבו הפגיע.

טיפול ערפד – לסיכום

טיפול PRP לפנים, הידוע גם בשם "טיפול ערפד", הינו דרך יעילה לרתום את חומרי ההזנה והגדילה הטבעיים הנמצאים בגופנו, למען התחדשות והחייאת עור הפנים.
אם חיפשת דרך לחדש את עור הפנים ולהצעיר אותו במהירות, ביעילות ובמינימום תופעות לוואי – את מוזמנת ליצור אתנו קשר, ויועצות היופי שלנו ישמחו לאבחן את עורך ולהתאים עבורך תכנית טיפולים אישית.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy