טיפול מפנק לנשים בהיריון

היריון הוא תקופה רגישה. במשך תשעה חודשים מחזיקות הנשים את האצבעות, גם את אצבעות יקיריהם, וכוססות את ציפורניהן- בתקווה, בציפייה, בחשש. מה יילד יום? ובכלל, כיצד לשאת את כובד המשקל של כל אלה ובעיקר את משקל הגוף. כיצד להתמודד עם העייפות, עם המתח והלחץ?
כיום מוצע מבחר עשיר של פעילויות מהנות ומרגיעות- מהן ייחודיות וייעודיות לנשים הרות. בין השאר: עיסוי לנשים בהיריון בתוך המים ו/או עיסויי גוף עם שמנים או בלעדיהם מחוץ למים, עיסוי רקמות עמוק, עם אבנים חמות, עיסוי זוגי המעצים את ההנאה. הבילוי יכול להיות חלק מיום כיף, שכל כולו קודש להנאה, וכלולה בו גם ארוחה, שימוש חופשי בג'קוזי ועוד.

קסם המים וסגולותיהם

זה מכבר התוודעו נשים רבות בכלל ונשים בהיריון בפרט לטיפול וואטסו במים, המשלב עיסוי, שיאצו, מתיחות והרפיות תנועות ריקוד מדודות ואיטיות במים, ציפה עליהם וניצול סגולותיהם המיוחדות של המים, המבטלים את משקל הגוף ומשחררים את הלחץ על המרקים והשרירים. לבד מההנאה, החשובה כשלעצמה, יש תועלת רבה לטיפול: הוא מפיג עייפות, מפחית מעצמת הכאב, משחרר התכווצויות שרירים, משפר את איכות השינה, ושומר על מנח העובר בתוך הגוף ותורם ליישורו בתעלת הלידה.

סתם יום של כיף

לא צריך תירוץ ואין סיבה להצטדק אם וכאשר את, האישה ההרה, רוצה להתפנק. את יכולה לעשות זאת עם בן הזוג, כמובן, או עם חברה טובה. לבלות בבית קפה או במסעדה, ללכת לטיפול פנים מפנק או פדיקור, לצפות בסרט, לערוך "סשן" של צילומי היריון בסטודיו ו/או בחיק הטבע- מזכרת מרגשת לך ולכל המשפחה, לרבות למי מהילדים שייוולד מאותו היריון.
פינוק, כמו דברים רבים אחרים, מתחיל מהראש- מהמחשבה שמותר לך לפנק את עצמך, כי את חשובה, כי את ראויה, כי מגיע לך. היריון הוא תקופה שבה מתחדדות המודעות והתחושה לקשר הסימביוטי בין גוף לנפש, ולכן את הצורך לייחד זמן וקשב לשניהם.
כאשר הגוף רפוי ומטופל כראוי, גם הנפש רגועה ושקטה. וגם, כמובן, ההיפך. אם מי מכם, הבעלים בכלל ובני הזוג בפרט מציצים במאמר, חשוב שתדעו כי ההיריון הוא תקופה המאתגרת ביתר שאת את רגישותכם: זה הזמן שבו יפה וראוי שתפנקו את האישה במחוות שונות, במתנות קטנות. בדברי מתיקה טעימים, במאכלים שהיא אוהבת. זה הזמן להעשיר ולהעצים את הזוגיות ואת האינטימיות.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy