טיפול מזותרפיה - אמרת אנטי אייג'ינג בלי ניתוח? אמרת מזותרפיה!

מזותרפיה ברחובות

מזותרפיה הינה שיטה ייחודית להצערת העור ושיפור מרקמו באמצעות מיקרו-הזרקה עדינה ולא כואבת של ויטמינים חיוניים, מינרלים וחומצות אמינו אל שכבות העור המעודדות את התאים לחידוש העור ויצירת קולגן.
התוצאה? עור זוהר ורענן מאי פעם ועיכוב הופעת סימני הזדקנות!
טיפול מזותרפיה נמצא בשימוש כבר למעלה מ-30 שנה, ועם נסיון לא מתווכחים.

המזותרפיה במרכז פרסונה נעשית באמצעות שימוש במכשיר מתקדם מסוג mesogun u225, המבטיח טיפול אפקטיבי ומדוייק ביותר, בעומק ופיזור אחידים, וחשוב לא פחות – ללא כל כאבים!

אנחנו, בפרסונה, תמיד דואגים להביא את הדבר הבא ללקוחותינו ולכן גם הפעם לא התפשרנו – טיפול מזותרפיה חדש מבית Filorga הצרפתית, עם ריכוז חומצה היאלרונית גבוה ביותר, בתוספת ויטמינים ומינרלים שיעניק לך וואו אפקט לקיץ! מצויין להחלקת מרקם עור הפנים, הקטנת נקבוביות, טיפול בפיגמנטציה ומניעת קמטוטים.
עכשיו ללקוחות פרסונה, טיפול מזותרפיה ברחובות במחיר השקה מיוחד! לפרטים נוספים: 08-6231600

מהו טיפול מזותרפיה

מזותרפיה הינו טיפול קוסמטי לא פולשני, במהלכו נעשה שימוש במחט דקה מאוד כדי להזריק חומרים לשכבה האמצעית של העור (מזודרם) בעומק של בין 1-4 מילימטרים. בטיפול מזותרפיה נהוג להשתמש בחומרים שונים – תמציתיות צמחיות, ויטמינים ומינרלים, חומצות אמינו, חומצה היאלורונית, או חומרים אחרים, בהתאם לייעוד הטיפול וסוג העור של המטופלת.

באמצעות שימוש במזותרפיה ניתן להחדיר לשכבה האמצעית של העור חומרי ליחוח והזנה הנשארים לאורך זמן – בין מספר שבועות למספר חודשים, והתוצאה – עור פנים בריא יותר ובעל מראה קורן, והפחתת קמטוטים.

מה חשוב לדעת לפני טיפול מזותרפיה?

חשוב מאוד לוודא שהחומר המוזרק הינו סטרילי, בטוח להזרקה ומאושר לשימוש ע"י משרד הבריאות. בנוסף, כמו בכל שימוש במחטים, חשוב לוודא שנעשה שימוש במחטים סטריליות כדי להימנע מזיהום.

משך הטיפול נע בין בין 20-40 דקות, לא כולל כחצי שעת המתנה עד לפעולת משחה מאלחשת הנימרחת על האזור המטופל לפני הטיפול.

מהו תהליך ההחלמה מטיפול מזותרפיה, ומתי אראה תוצאות?

מאחר וטיפול מזותרפיה אינו תהליך פולשני, רוב המטופלים חוזרים לפעילות רגילה ישירות לאחר הטיפול, אם כי יש מטופלים הנידרשים ליום מנוחה כדי לתת לעור להירגע מהגירוי בנקודות ההזרקה.
ביומיים שאחרי הטיפול העור יהיה אדמדם ורגיש, כאשר ברוב המקרים ניתן לכסות את הסימנים הזמניים עם איפור מינרלי.
לאחר שעובר הגירוי הראשוני, עורנו יקבל מראה קורן, חיוני ומוצק יותר, אודות להידרציה (ליחוח) וההזנה שהטיפול מעניק לעור.

לקבלת תוצאות מיטביות וארוכות טווח, עד למשך מספר חודשים, מומלץ לבצע סדרה של מספר טיפולים, אם כי ניתן לרוב לראות את השפעת טיפול המזותרפיה כבר לאחר הטיפול הראשון.
מספר הטיפולים הנדרש והמירווח ביניהם נקבעים בתחילת הטיפול בהתאמה לנתוניה האישיים של המטופלת.
לאחר טיפול מלא של מזותרפיה, מומלץ לחזור בהמשך לטיפולי תחזוקה תקופתיים, לפי הצורך, לשמירה על התוצאות. כמו כן מומלץ תמיד לשמור גם על שיגרת טיפולי פנים לטיפוח ושמירה על עור הפנים.

טיפול פנים ברחובות
שתפו עם חברות