דרכי התמודדות עם נשירת שיער

דרכי התמודדות עם נשירת שיער

השיער של כל אחד ואחת מאיתנו מסמל יופי ומראה צעיר, ועל כן אין זה פלא כי כל אחד היה רוצה לשמור עליו לתקופת הזמן הארוכה ביותר. למרבה הצער, השיער השופע מגיל הילדות הולך ונעשה דליל עם השנים, ואצל רבים אף נושר לגמרי. הדבר יכול לקרות מסיבות גנטיות או רפואיות, אך בכל מקרה חשוב לדעת כי ישנן דרכים להתמודד עם נשירת השיער, ובשורות הקרובות נתמקד בכמה מהן.

טיפול PRP שיער לנשים וגברים

אחד הטיפולים היותר מבטיחים בימינו שמטרתו היא עצירת תהליך נשירת השיער והצמחת שיער חדש בקצב מהיר יחסית, הוא טיפול PRP שיער, שמתאים לנשים וגברים כאחד. השיטה כוללת לקיחת דם מהמטופל, ניקוי הדם מתאי דם אדומים כך שמתקבל נוזל בעל ריבוי של טסיות דם וחומרי גדילה, אשר מוזרקים אל הקרקפת. הליך זה מעודד זרימת דם לקרקפת ומשפר את צמיחת וניראות השיער. את ההזרקה מבצעים אחת לחודש למשך כחצי שנה והתוצאות אינן מאחרות מלהגיע.

לתגבר את הקיים עם תוספת שיער

עוד אפשרות שנשים רבות משתמשות בה היא תוספת שיער, מה שמאפשר להשיג את המראה הרצוי באופן מהיר ומיידי. תוספות שיער הן שיער טבעי שנתרם או נמכר ע"י נשים מכל רחבי העולם, הן מוצמדות לשיער הקיים ולמעשה יוצרות מראה של שיער מלא בהתאם לתווי פניה של האישה הספציפית ורצונותיה. למעשה, כל הכוכבות הגדולות, דוגמניות, שחקניות וזמרות משתמשות בתוספות שכאלה, וגם נשים רבות שרוצות להיראות מיוחדות באירועים חגיגיים למיניהם.

התהליך די פשוט, וכל שצריך זה להגיע לקליניקה שמתמחה בעניין. קליניקה שכזאת תציע לכן מגוון רחב של תוספות שיער שנבדלות אלו מאלו ע"י הדרך בה הן מוצמדות לשיערה הטבעי של האישה:

  • מסרקונים – באפשרות זו התוספת מחוברת לשיער באמצעות מסרקונים קטנים שאינם נראים. אך יש לציין כי אפשרות זו אינה מתאימה לשימוש ארוך טווח אלא לאירוע חד פעמי, ואת המסרקונים יש להסיר בסיומו של היום.
  • הדבקה רגילה – כאן כבר נעשה שימוש בדבקים מיוחדים על מנת להדביק את התוספת לשיער הקיים. דבקים אלו עשויים להחזיק מעמד בין חודש לחודשיים.
  • הדבקה סיליקונית – זוהי האפשרות האיכותית מכולן, בה משתמשים בדבקים על בסיס סיליקון שמחזיקים מעמד עד חצי שנה.

ככל שההדבקה טובה יותר, כך איכות החיים של האישה משתפרת והשיער מרגיש טבעי יותר ומחזיק לטווח זמן ארוך יותר. השימוש בדבקים סיליקוניים איכותיים וביצוע הפרוצדורה על ידי ידיים מיומנות, מאפשר לסרק ולחפוף את התוספת ללא חשש, ואף לצבוע אותה במספרה ללא שום בעיה מיוחדת. ניתן אף להסיר את התוספת ולהחליפה באחרת, וכל שיש זה להגיע אל הקליניקה המבצעת לשם קבלת חומר מנטרל שיבצע את הניתוק מהשיער הטבעי תוך מספר שניות.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy