אסתטיקה מושלמת מצריכה פתרון רב תחומי

טיפולי אסתטיקה זהו מונח רחב לשלל טיפולים ותהליכים רפואיים המשפרים את המראה החיצוני של הפנים וחלקי גוף הנפגעים כתוצאה מהזמן ומאורח החיים. אנשים רבים עוברים תהליכים לשמירה על האסתטיקה האישית ופונים לא פעם לביצוע הליכים לא פשוטים לתיקון פגמים אסתטיים.
האסתטיקה נכנסה גם לתחום רפואת השיניים והיא כוללת טיפולים שונים המשפרים את מראה הפנים וגורמים למטופל להרגיש טוב יותר עם עצמו וטוב יותר בחברת אנשים.

רפואת שיניים אסתטית

טיפולים אסתטיים הקשורים למצב השיניים התפתחו מאוד בשנים האחרונות והפכו למבוקשים בקרב אנשים רבים המעוניינים לשפר את מראה פניהם הכללי.
שיניים עם כתמים, שיניים לא ישרות או שיניים חסרות מהוות פגם אסתטי בפנים, גורם למראה פנים רפוי ועייף אך ניתן לתיקון בקלות על ידי רופא שיניים.
אז אם תרצו פתרון כולל למראה שיניים מושלם ואתם גרים לדוגמה בירושלים וסביבתה, פנו לקבוצת פייסבוק מקומית, בקשו המלצה על רופא שיניים מומלץ בירושלים בתחום שיקום הפה והאסתטיקה של השיניים, וגשו לקבלת אבחון וייעוץ על הטיפול המתאים לכם. יתכן מאד שהרופא ימליץ על פתרון רב תחומי כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

מהם תחומי הטיפול האסתטי ברפואת שיניים?

הלבנת שיניים. עישון, שתיית משקאות כמו קפה, תה ויין וגנטיקה גורמים להופעת כתמים על השיניים. הבהרת הכתמים אפשרית באמצעות מספר שיטות ביניהן 2 השיטות הבאות:

  • האחת היא, הלבנת שיניים בלייזר על יד מריחת ג'ל מיוחד על גבי השיניים והחדרת החומר אל השן באמצעות קרן אור ממוקדת היוצאת ממכשיר הלייזר.
    השנייה היא ציפוי חרסינה. משמש לתיקון קל של שיניים סדוקות ולא ישרות וגם משמש כטיפול חלופי להלבנת שיניים. ציפוי השיניים מודבק על גבי השיניים הטבעיות והתוצאה שמתקבלת היא אסתטית במיוחד. אם בירושלים עסקינן, בשלבי בקשת המלצות ברשתות החברתיות אז בקשו גם תמונות של תוצאות הטיפולים והיו בטוחים כי ההמלצה אודות רופא שיניים מומלץ בירושלים או בכל מקום אחר מגיעה מלקוחות אובייקטיביים ולא מבני משפחה.
  • השתלת שיניים. שיניים חסרות משנות את מראה הפנים ופוגעות בתפקוד הפה. לאחר אבחון אצל רופא השיניים והמלצה בדבר שיטת ההשתלה, סוגי השתלים וזמני הטיפול יורכבו השתלים ועליהם שיניים קבועות. הטכנולוגיה החדשנית הקיימת היום מאפשרת השתלות שיניים בתהליך דו שלבי כאשר ההשתלה עצמה מתבצעת ביום אחד.
  • יישור שיניים. זהו תחום ותיק אשר נפוץ במיוחד בקרב ילדים ובני נוער אך גם מבוגרים יותר פונים לסוג זה של טיפול. הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת יישור שיניים שקוף ללא סימן חיצוני אצל המטופל.

סוגים נוספים של טיפולים אסתטיים להשגת המראה המושלם

כדי לקבל מראה מושלם לאחר הטיפול האסתטי בשיניים כדאי לחשוב על שילוב טכניקות נוספות בתחום הטיפולים האסתטיים. יותר ויותר מרפאות ומכונים משלבים מספר תחומים הקשורים באסתטיקה ומספקים מגוון שירותים במגוון תחומים.
הטיפולים רבים ומגוונים ומבוצעים בחלקי גוף שונים, חלקם חיצוניים וחלקם פולשניים. נמנה 2 תחומים לדוגמא של טיפולים אסתטיים נוספים:
אסתטיקה רפואית
טיפולים למראה צעיר על ידי החלקת קמטי הבעה ומילוי קמטים על ידי בוטוקס או חומצה היאלורונית, פיסול חלקי פנים כמו שפתיים, אף או סנטר, על ידי מילוי בחומרים מיוחדים. טיפולי ערפד בשיטה של הפרדת הפלזמה הטבעית מהדם והזרקתה לעור הפנים והצוואר, מה שגורם להתחדשות מסיבית של שכבות העור.
טיפולי קוסמטיקה
במשך השנים, בגלל הגיל הכרונולוגי, עור הפנים מזדקן נפגע. גם גורמים חיצוניים כמו אקלים או אורח חיים לא בריא משפיעים על מראה העור. כדי לסייע למניעת הזדקנות העור ולשמירה על ניקיונו, ניתן לקבל טיפולים בחומרים קוסמטיים עשירים במינרלים ובחומצות אמינו כמו מזותרפיה, טיפולי אנטי אייג'ינג טיפול באקנה ועוד.
לסיכום, החיפוש אחר המראה המושלם מוביל אותנו לחפש פתרון משולב של מספר טיפולים אסתטיים החל בתחום רפואת השיניים דרך תיקון פגמים חיצוניים בפנים וכלה בתחום טיפוח הגוף כולו.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy